• Służby

Z drogi multitoolowe śledzie – Stake Out jedzie! Pod namiot, na kemping, na trekking. Zawsze tam, gdzie Ty!
319.00
szt. Do przechowalni
1949.00
szt. Do przechowalni
Gerber LMF II to solidny nóż o pełnym trzonku z wytrzymałej stali 420HC. Posiada częściowo ząbkowane ostrze, rękojeść z nylonu wzmacnianego włóknem szklanym, wbudowaną ostrzałkę, zbijak do szyb i otwór do przewiązania linki. Amerkińska produkcja gwarantuje niezawodność w terenowych i awaryjnych sytuacjach.
799.00
szt. Do przechowalni
Wyróżniając się jako najlepiej sprzedający się nóż stały Gerbera, Strongarm jest dowodem na rzemiosło i innowację. Jego trwałą popularność można przypisać solidnemu trzpieniu, odpornemu ostrzu ze stali 420HC i gumowemu chwytowi o teksturze diamentowej, który zapewnia pewny chwyt. Pionierski system nośny kompatybilny z MOLLE redefiniuje personalizację, oferując użytkownikom dynamiczne i spersonalizowane doświadczenia z ich nożem, wyróżniając go w osobnej klasie.
619.00
szt. Do przechowalni
W świecie noży stałych Gerber Strongarm króluje, zasługując na miano najlepiej sprzedającego się produktu z dobrego powodu. Wyposażony w solidny trzpień, odporną stalowe ostrze z 420HC i gumowy chwyt o teksturze diamentowej, ten nóż to nie tylko narzędzie, ale również sprawdzony towarzysz, stworzony do wytrzymania próby czasu. Rewolucyjny system nośny kompatybilny z MOLLE podnosi poprzeczkę, oferując niezrównane możliwości dostosowywania dla użytkowników, którzy wymagają wszechstronności.
619.00
szt. Do przechowalni
Gerber Strongarm uchodzi za wzór doskonałości wśród noży stałych, a jego rosnącą popularność można uznać za zasłużoną. Posiada solidny trzpień, stalowe ostrze z 420HC oraz gumowany chwyt o teksturze diamentowej, dzięki czemu jest nie tylko narzędziem, ale też godnym zaufania towarzyszem, stworzonym do wytrzymywania dziesięcioleci intensywnego użytkowania. Przełomowy system nośny kompatybilny z MOLLE ustanawia nowy standard, oferując niezrównane opcje dostosowywania dla użytkowników poszukujących wszechstronności.
619.00
opak Do przechowalni