• Noże Gerber

Odkryj wyjątkowy świat noży marki Gerber, gdzie doskonałość w projektowaniu spotyka się z niezawodnością w wykonaniu. Nasza kolekcja noży została stworzona z pasją do precyzyjnego rzemiosła i z myślą o spełnieniu różnorodnych potrzeb. Bez względu na to, czy szukasz noża do codziennego użytku, ekspedycyjnego towarzysza czy narzędzia do wyzwań survivalowych, Gerber oferuje doskonałą kombinację innowacyjności, ergonomicznego designu i trwałych materiałów. Wybierz niezrównane ostrze, wybierz Gerber Noże - gotowe sprostać każdemu zadaniu z pewnością i stylową funkcjonalnością.


Zestaw prezentowy Multitool Vise i Mini Paraframe od Gerbera to idealny kompan do codziennego życia, łączący kompaktowe, a zarazem funkcjonalne kombinerki z aż 8 do...
199.00
szt. Do przechowalni
Gerber Freeman Guide Fixed, Black to wszechstronny nóż o solidnej konstrukcji, z rękojeścią z gumy dla pewnego chwytu, ostrzem z trwałej stali nierdzewnej, matową powierzchnią, i praktycznym futerałem, idealny do polowań, turystyki, kempingu czy codziennego użytku.
159.00
szt. Do przechowalni
Kobiety uwielbiają biżuterię, a mężczyźni – nóż kieszonkowy Zilch Red. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy ten stylowy model będzie potrzebny. Drogie panie, a może by tak Zilch do torebki?
149.00
szt. Do przechowalni
Estetyczny nóż EDC, który nie boi się ubrudzić swojego ostrza ciężką pracą!
149.00
szt. Do przechowalni