• Noże ze stałą głownią

Gerber Freeman Guide Fixed, Black to wszechstronny nóż o solidnej konstrukcji, z rękojeścią z gumy dla pewnego chwytu, ostrzem z trwałej stali nierdzewnej, matową powierzchnią, i praktycznym futerałem, idealny do polowań, turystyki, kempingu czy codziennego użytku.
159.00 -30% 111.30
szt. Do przechowalni
Nóż myśliwski, o którym nie boimy się powiedzieć, że jest jedyny w swoim rodzaju!
309.00
szt. Do przechowalni
Zasada jest prosta – do lasu koniecznie z tym nożem!
499.00
szt. Do przechowalni
Nóż szturmowo-bojowy.
599.00
szt. Do przechowalni
Wyróżniając się jako najlepiej sprzedający się nóż stały Gerbera, Strongarm jest dowodem na rzemiosło i innowację. Jego trwałą popularność można przypisać solidnemu trzpieniu, odpornemu ostrzu ze stali 420HC i gumowemu chwytowi o teksturze diamentowej, który zapewnia pewny chwyt. Pionierski system nośny kompatybilny z MOLLE redefiniuje personalizację, oferując użytkownikom dynamiczne i spersonalizowane doświadczenia z ich nożem, wyróżniając go w osobnej klasie.
619.00
szt. Do przechowalni
W świecie noży stałych Gerber Strongarm króluje, zasługując na miano najlepiej sprzedającego się produktu z dobrego powodu. Wyposażony w solidny trzpień, odporną stalowe ostrze z 420HC i gumowy chwyt o teksturze diamentowej, ten nóż to nie tylko narzędzie, ale również sprawdzony towarzysz, stworzony do wytrzymania próby czasu. Rewolucyjny system nośny kompatybilny z MOLLE podnosi poprzeczkę, oferując niezrównane możliwości dostosowywania dla użytkowników, którzy wymagają wszechstronności.
619.00
szt. Do przechowalni