• Multitool Gerber Crisis Hook

Symbol: 30-000590

Crisis Hook Knife to lekki nóż awaryjny, doskonały dla pierwszych reagujących, z długą rękojeścią, integrowanym kluczem O2 i młoteczkem do rozbijania szyb. Zaprojektowany w Portland, Oregon, jest skutecznym narzędziem ratunkowym, idealnym do szybkiego i bezpiecznego dostępu w sytuacjach krytycznych.

319.00
255.2 cena z kodem NASTART
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
EAN 013658129955
Crisis Hook Knife - Twoje Najlepsze Narzędzie w Sytuacjach Krytycznych

Inspirując się długością ostrza i wydłużonym profilem dla poprawionego zastosowania, nożyk awaryjny Crisis Hook firmy Gerber to ewolucja z myślą o szybkim i bezpiecznym dostępie do rannych. Jego długa rękojeść, pokryta warstwą gumową, zapewnia pewny chwyt w kluczowych momentach. Zmiany wprowadzone dla zwiększenia funkcjonalności obejmują również zintegrowany klucz O2, ułatwiający otwieranie i zamykanie zaworu na butli z tlenem - kluczowy w sytuacjach ratujących życie.
Dodatkowo, nasz nożyk wyposażony jest w młoteczek do rozbijania szyb z lanyardem, eliminujący przeszkody podczas działań ratunkowych. Wybierając Crisis Hook Knife, wybierasz narzędzie, które nie tylko przecina pasy, odzież i liny, ale także zabezpiecza życie w każdym aspekcie.

Dane Techniczne:

  • Długość całkowita: 206mm
  • Długość ostrza: 74mm
  • Waga: 85g
  • Materiał: 420HC
  • Niech to będzie Twoje pierwsze i ostatnie narzędzie awaryjne, na które zawsze możesz polegać.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.